Referencje

Polecam skorzystać z doradztwa oddziału GO-leasing we Wrocławiu u Pani Anny Dyrdy. Mimo, że załatwienie dla mnie leasingu nie było łatwe - motocykl dla nowej działalności, brak historii kredytowej i problemy ze sprzedawcą, Pani Ania nie poddała się i wywalczyła dla mnie zgodę na finansowanie. Profesjonalne doradztwo i miła obsługa, to jest to! :)

EVGENY SNITKO NIP 8943117725

Niniejszym polecam firmę GO-leasing Wrocław Izabelę Smardz i Annę Lech jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera w zakresie doradztwa leasingowego. Zanim trafiłem do wyżej wymienionej firmy spotkałem się z trzema odmowami finansowania. Z zapewnieniem, że tak krótko prowadzona działaność, jak również mój młody wiek, nie dają mi możliwości uzyskania leasingu. Natomiast w GO-leasing w zaledwie kilka dni odbierałem już samochód. Dlatego gorąco polecam i zachęcam do współpracy z firmą GO-leasing Wrocław Izabela Smardz

PHU REKOSAND Jakub Reklewski NIP: 9131621747

Gorąco polecam skorzystać z doradztwa oddziału GO-leasing Izabela Smardz!

MAMISON SP. Z O.O. NIP: 897-176-19-29

Bardzo dobry kontakt z doradcą, natomiast cała procedura i formalności związane z leasingiem bardzo sprawnie i szybko załatwione. Polecamy!

„NEXUS OIL” Sp. z o.o. Zabrze, NIP 6371858996

Profesjonalna obsługa – firma zna się na tym, co robi. Wybrano nam ofertę, która okazała się najlepiej dopasowana do naszej działalności, przez co zaoszczędziłam czas i pieniądze.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wioletta Wasilewska, Kowale Oleckie, NIP: 8471313027

Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą z firmą. Można polegać na ich profesjonalizmie, a co najważniejsze można liczyć na ich pomoc w każdym momencie umowy leasingowej (wiem, bo sprawdzałem).

NET PROFIT ARTUR KUSIOR, Olsztyn, NIP: 7411058884

Na początku dostałam ofertę leasingu oraz kredytu z salonu, ale z ciekawości chciałam sprawdzić czy da się uzyskać lepszą ofertę. Gdy znalazłam kontakt do firmy GO-leasing myślałam, że jak pośrednik to będzie drożej. Okazało się, że nie tylko było taniej, ale jeszcze, jak się okazało, dzięki nietypowej konstrukcji oferty w pierwszych miesiącach leasingu zapłaciłam dużo mniejsze podatki.

USŁUGI MEDYCZNE MAŁGORZATA MROCZKOWSKA, Olsztyn, NIP: 7582245794

Kontakt z GO-leasing rozpocząłem od pytania o kredyt na firmę, ponieważ chciałem kupić mobilną myjnię parową. Początkowo nawet nie wiedziałem, że można to zrobić w leasingu – po kilkuminutowej rozmowie z doradcą okazało się, że leasing był bardziej korzystny finansowo i podatkowo. Miła współpraca – zero zastrzeżeń.

FENIX NORD-WEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Olsztyn, NIP: 7393645328

Zależało mi bardzo na czasie i zostało to przyjęte z zrozumieniem. Pracownik firmy GO-leasing przypilnował wszystkiego tak, abym mogła jak najszybciej odebrać maszyny. W jednym miesiącu załatwiono mi dwie umowy leasingu. Polecam gorąco!

Agnieszka Rutkowska “EKO-LAS”, Janowo, NIP: 9840113691

Wcześniej firmy GO-leasing nie znałem, znalazłem ich w internecie i zadzwoniłem. Od pierwszej rozmowy dało się wyczuć, że mam do czynienia z osobą, która wie o czym mówi i potrafi słuchać klienta. Dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić. Załatwili mi leasing na nietypową maszynę i to na dobrym poziomie finansowym, w dodatku dopasowany do moich potrzeb i możliwości.

Marcin Migawa Firma Handlowo-Usługowa EM-SERVICE, Sypniewo, NIP: 5611442913

Poszukiwałam firmy leasingowej, by kupić samochód w leasingu. Trafiłam na GO-leasing. Pomimo, iż biuro firmy znajduje się w Olsztynie, a ja mieszkam w Wejherowie uzyskałam leasing na auto, nie będąc nigdy w ich biurze. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego odniosłam wrażenie, że rozmawiam z profesjonalistą i nie zawiodłam się. Wszystko udało nam się zrobić na odległość przez telefon i maila, jedynie podpisanie umowy nastąpiło podczas bezpośredniego spotkania, przy udziale pracownika firmy leasingowej z Trójmiasta.

PRACOWNIA KRAWIECKA “BETI” Beata Celińska-Spodar, WEJHEROWO, NIP: 5881918544

Dobre podejście do klienta i duża wiedza. Wszystko poszło sprawnie – polecam wszystkim, którzy cenią sobie czas i nie lubią wycieczek po firmach leasingowych i bankach.

TOMASZ WARYKIEWICZ FIRMA TW, Wołowno, NIP: 6761732139

Bardzo sprawnie i szybko załatwiono nam leasing auta. Po prostu świetny kontakt – kilkakrotnie zwracałem się z prośbą o pomoc już po podpisaniu umowy leasingu i za każdym razem byłem tak samo solidnie obsłużony. Dla tej firmy jest rzeczywiście ważne zadowolenie klienta, a nie tylko „odhaczenie” go na liście.

EDYTA I DAMIAN FEILHAUER S.C., Czernica, NIP: 8961514796

Zanim wybrałem auto i podpisałem umowę na leasing, to trochę czasu minęło. Gratuluję cierpliwości do mnie jako klienta tym bardziej, że dostawałem od pracownika GO-leasing także propozycje aut i zanim wybrałem to właściwe, otrzymałem chyba z 8-10 innych ofert.

,,ANDBUD” ANDRZEJ PRZYCHODZEŃ, Bartoszyce, NIP: 7431605183

Sprawnie przeprowadzona transakcja. Spodobało mi się elastyczne podejście do kwestii ubezpieczenia. Zajmuję się ubezpieczeniami od wielu lat i wiem, że wiele firm leasingowych narzuca ubezpieczenie auta razem z umową leasingu. Dzięki pomocy doradcy GO-leasing mogłem sam wystawić polisę bez opłaty manipulacyjnej pobieranej od chyba każdej firmy leasingowej.

Krzysztof Rogala MAX UBEZPIECZENIA, HANDEL, USŁUGI, Maków Mazowiecki, NIP: 7571156845

Kontakt z GO-leasing kojarzy mi się przede wszystkim z profesjonalizmem. Dzięki wiedzy pracowników firmy udało mi się zaoszczędzić ładną kwotę na podatkach. Miałem okazję kontaktować się z przedstawicielami kilku firm leasingowych, ale tylko tutaj zostałem obsłużony na tak wysokim poziomie.

STERTA.PL JAROSŁAW KRAWCZYK, Olsztyn, NIP: 5821172035

Załatwili sprawnie i szybko kredyt samochodowy na dobrych warunkach. Godni zaufania.

Rafał Lenart and Anna Kwaśniewska Spółka Cywilna, Olsztyn, NIP: 7393854279

Sprawa ciągnęła się długi czas ze względu na różne komplikacje(w tym także z mojej winy), o których byłem rzetelnie informowany. Bardzo cenię sobie współpracę z takim doradcą, który jest ze mną w stałym kontakcie nie tylko gdy wszystko przebiega prawidłowo, ale także wówczas, gdy sprawa się komplikuje (nie z winy doradcy) i wymaga cierpliwości i wytrwałości w sfinalizowaniu transakcji. Szefowi firmy gratuluję zaangażowania pracowników i spokoju ducha, co dzisiaj nie zdarza się aż tak często.

BOGDAN MYŚLIWIEC EURO LOCUM, Lidzbark Warmiński, NIP: 7431005170

Jestem zadowolony z obsługi firmy GO-leasing. Sprawnie poszło, choć myślałem, że mogą być problemy bo szukałem leasingu specjalistycznego sprzętu do mojego warsztatu.

MIROSŁAW TAFIL USŁUGI RADIOWO-TELEWIZYJNE, Giżycko, NIP: 8451436755

Dobra współpraca z firmą, widać też, że wiedzą co robią. W kwestii następnego leasingu zwrócę się ponownie do nich.

DAWBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wisła, NIP: 5482479020

Drugi raz współpracowałem z GO-leasing (tym razem w sprawie kredytu samochodowego) i ponownie byłem bardziej niż zadowolony. Bardzo sprawna obsługa, nie musiałem jeździć do banku – by podpisać umowę, doradca dojechał do mnie do domu. Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz.

RAFAŁ PIERZCHAŁA FIRMA “FHU RAFAŁ”, Ostrołęka, NIP: 7582053563

Świetny doradca, profesjonalny, kulturalny i fachowy. Polecam każdemu leasing, kto jeszcze nie spróbował. Tymczasem ja się cieszę z nowego Opla Astry.

KLEWER PAWEŁ KIJKO, Olsztyn, NIP: 7431868907

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą GO-leasing. Zostałem bardzo dobrze obsłużony, doradca był ze mną cały czas w kontakcie i pilnował całego procesu. Słabym ogniwem był tu sprzedający auta nad, którym potrafił zapanować pracownik Go-leasing. Po wszystkim jestem pewien, że w przypadku kolejnych kredytów czy leasingów zgłoszę się właśnie do nich.

Paweł Kłosiński Usługi, Iława, Nip 7441724400

Jestem bardzo zadowolona. Zależało mi na kredycie, a ponieważ mam małe dziecko, ciężko byłoby mi biegać samej po bankach i szukać ofert dla nowopowstałej firmy, doradca załatwił to za mnie. W przyszłości na pewno zgłoszę się do firmy Go-leasing. Polecam,

KATARZYNA LUBOWIEDZKA, Pasym, NIP: 7393450613

Długi okres oczekiwania na Fiata SCUDO w salonie irytował mnie. Lekiem na tą bolączkę był życzliwy i ciepły kontakt ze strony doradcy z GO-leasing, który opracował ciekawą koncepcję sfinansowania samochodu. W momencie dostawy pojazdu, wszystko było już przygotowane i cały proces leasingu przebieg nad wyraz sprawnie.

PRZEMYSŁAW GROCHOCKI GASTROMAX, Lubawa, NIP: 7440008707

Reakcja na przesłanego email w sprawie zapytania o leasing była prawie natychmiastowa. Doradca oddzwonił do mnie w ciągu kilkunastu minut pomimo, że była to sobota. Nie wiedziałam jeszcze jaki samochód będzie najbardziej właściwy do prowadzonego przeze mnie biznesu. W tym względzie też uzyskałam fachową podpowiedź. Wybór padł na Opla Corsę. I to był najtrudniejszy element w całej sprawie. Pozostałe formalności zostały przez doradcę szybko i sprawnie załatwione. Tak trzymać dalej.

MORENC-CZYŻEWSKA EWA, FIRMA CATERINGOWA, Ostróda, NIP: 7411939165

Jeśli chodzi o GO-leasing - jednym słowem- jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam wcześniej, że uzyskanie leasingu może być tak proste, chociaż z wyborem samochodu miałem małe perypetie. Obiecuję, że w przyszłości, jeśli będę chciała wziąć coś w leasingu – to tylko z nimi.

Anna Neumüller Salon Fryzjerski, Olsztynek, NIP: 7392880576

Sprawna, szybka obsługa, fachowe doradztwo, ogólnie wszystko ok. Polecam,

Grzegorz Jastrzębski MADOX, Elbląg, NIP: 5782424046

Wszystko było w porządku, sprawnie szybko, doradca ok. Tak jest pamiętam o was.

BIURO USŁUG ANNA HENSOLDT, Olsztyn, NIP: 7390011244

Wszystko wzorowo, szybko, kompleksowo. Bardzo sympatyczny doradca. Nie było problemu.

USŁUGI MARKETINGOWO-TRANSPORTOWE PAWEŁ KULESZA, Bartoszyce, NIP: 7431926148

Współpraca przebiegła bezproblemowo, szybko, duża wiedza i kompetencje.

MUNIAK WOJCIECH, Elbląg, NIP: 5782753991

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

+48 600 700 267

wroclaw@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce